باند سارقان منزل و خودرو در اهواز متلاشی شد

فرمانده انتظامی اهواز گفت: باند پنج نفره سرقت منزل و خودرو در اهواز متلاشی شد. به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محسن دالوند" فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در تشریح این خبر گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت خودرو و منزل در برخی ازنقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در...
تاریخ انتشار: یکشنبه، ٢۴ آذر ٩٨


فرمانده انتظامی اهواز گفت: باند پنج نفره سرقت منزل و خودرو در اهواز متلاشی شد.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محسن دالوند" فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در تشریح این خبر گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت خودرو و منزل در برخی ازنقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 13 با اقدامات اطلاعاتی اعضای باند 5 نفره سرقت خودرو و منزل را درخصوص سرقت های به وقوع پیوسته را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضائی در عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

دالوند عنوان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال سرقتی زیادی از قبیل 3 دستگاه خودروی سواری پراید که به صورت 100 درصد اوراق شده بودند، یک دستگاه موتورسیکلت، 8 حلقه لاستیک زاپاس خودرو، تلویزیون های خانگی، پمپ های آب، باطری خودرو و تعدادی لوازم برقی و گازی منزل کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های پلیس به 11 فقره سرقت خودرو و منزل در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی، خاطر نشان کرد: تجهیز خودرو به وسایل بازدارنده از سرقت، از مهمترین راهکارهای موثر در امر پیشگیری از سرقت خودرو است.منبع: خبربان